Programa

JUEVES 10 DE JULIOL
17-19 h Inscripciones y recepción de invitados Come & See Vestíbulo del Mercat
18-19 h Presentación del circuito latinoamericano México/Brasil/Chile/Uruguay Mercat – Sala SG
19 h-20 h  Bienvenida oficial y copa Come & See Mercat – Foyer
20-23.15 h          ESPECTÁCULOS DEL GREC 2014
20 h  L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional Catalunya
20 h  A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia 
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta Teatre CCCB
21 h Monòlit Toni Mira Teatre Lliure – E. Lliure
21 h El paraíso es un lugar Juan Navarro Antic Teatre
tranquilo
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
22 h Lonely Together R. Olivan y G. Maqoma Mercat – Sala MAC
22 h Sun Hofesh Schechter Teatre Grec
IPAM 2014. COME & SEE. VIERNES 11 DE JULIOL
9.30-10.30 h Inscripciones y recepción de invitados   Vestíbulo del Mercat
10.30-10.45 h Presentación del Antic Teatre   Antic Teatre
11-11.30 h Showcase Solista Rocamora Antic Teatre
11.30-12 h Showcase Antología Los Excéntricos Antic Teatre
12-13.30 h Face to Face   Jardín Antic Teatre
13.30-15 h  Almuerzo    
15.45-16.45 h  La flauta màgica Dei Furbi Mercat – Sala MAC
17- 18 h Presentación de proyectos Compañías de Ciatre / Coproduccciones Grec Festival de Barcelona Mercat – Sala SG
18.15 – 18.45 h Hannavas Sarruga Pl. Margarida Xirgu
20- 22.30 h ESPECTÁCULOS DEL GREC 2014
19’30-22 h Cal·ligrames en moviment La Caldera (varios artistas) Itinerario danzado
20 h  L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional Catalunya
20 h  A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia 
20.30 h tauberbach Les ballets C de la B Teatre Lliure – Sala FP
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta CCCB
21 h Monòlit Toni Mira  Teatre Lliure -
Espai Lliure
21 h  El paraíso es un lugar tranquilo Juan Navarro Antic Teatre
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
SÁBADO 12 DE JULIO
10-10.30 h Showcase Le llaman copla Lazzigags Mercat – Sala MAC
10.30-11 h Showcase Job’s Tricicle Mercat – Sala MAC
11.15-12.15 h Presentación de proyectos Coproduccciones Grec Festival de Barcelona Mercat – Sala SG
12.30-13.30 h  Hotot  Cascai Mercat – Sala MAC
13.30-15 h Almuerzo    
15-16.30 h Face to face   Mercat
17-18 h One hit wonder   Sol Picó Mercat-Sala MAC 
18.30-19.30 h Sonoritats Camut Band Teatro Victoria
   
20-22.30 h ESPECTÁCULOS DEL GREC 2014
20.30-22 h  Cal·ligrames en moviment La Caldera (varios artistas) Itinerario danzado
20 h  L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional de Catalunya
20 h  A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia 
20.30 h tauberbach Les ballets C de la B Teatre Lliure – Sala FP
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta Teatre CCCB
21 h Monòlit Toni Mira / Nats Nus Espai Lliure
21 h  El paraíso es un lugar tranquilo Juan Navarro Antic Teatre
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
23.30 h FIESTA CLAUSURA   Teatre BARTS

 

Para acceder al programa completo del IPAM – International Performing Arts Meeting, haz clic aquí